Program e-pity Copyright 2022-2023 e-file sp. z o.o. sp. k. lub Program e-pity by e-file
top of page

NASZ ZESPÓŁ to twórcza i kreatywna grupa, złożona z młodych ludzi, dla których muzyka klasyczna jest ważną częścią życia. Cały czas szukamy nowych, inspirujących pomysłów, prężnie się rozwijamy i podnosimy jakość muzycznych wrażeń.

Jakub Fiebig, fundator i prezes Julian Cochran Foundation. Ekspert i organizator z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu międzynarodowymi wydarzeniami kulturalnymi. Z wykształcenia instrumentalista i menadżer kultury. Jego największą pasją jest rozwijanie szalonych pomysłów dla świata muzyki klasycznej, które z powodzeniem realizuje. Oprócz "klasyki" jego wielką miłością jest triathlon. Obecnie przygotowuje się do "połówki" Ironman'a.

 

Karolina Sajniak-Drzyzga, wiceprezes fundacji. Od najmłodszych lat związana z warszawskim środowiskiem muzycznym. Wielokrotnie nagradzana na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach skrzypaczka, której ścieżkę kariery zmieniło doświadczenie kontuzji ręki. Nieustannie idzie do przodu ciągle pogłębiając swoją wiedzę. Jest absolwentką I Edycji programu Menedżer Muzyki (UMFC), IX Edycji Akademii Psychologii Przywództwa (Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej) a obecnie bierze udział w programie Akademii Rzeczników Zmian 2.0 (Szkoła Liderów). Jej pasją jest wspieranie młodych artystów-muzyków i popularyzacja muzyki klasycznej.

f36284544_edited.png

Jakub Fiebig, Karolina Sajniak-Drzyzga,

Mindspace

bottom of page