JURY
ETAP I
Magdalena Rapacka-Wojdat - posiada ponad 17 lat doświadczenia zawodowego, które obejmuje cały HR – od rekrutacji, szkoleń, rozwoju, tematyki wynagrodzeń i benefitów, badań HR, prawa pracy, wdrożenia systemów HR’owych po dokumentację pracowniczą. Przed dołączeniem do Globalworth w czerwcu 2018 r. zajmowała stanowisko HR Managera w firmie Konecranes & Demag Sp. z o.o., gdzie od zera rozwinęła funkcję HR, wdrożyła strategię HR oraz przeprowadziła proces połączenia dwóch spółek w obszarze HR. Wcześniej realizowała projekty związane z miękkim i twardym HR w firmach doradczych.
Magdalena
Rapacka-Wojdat
Fundacja Globalworth
członek zarządu
Dyrektor HR
Globalworth Polska
Odpowiada za marketing, komunikację i PR polskiej części Grupy Globalworth. Z branżą nieruchomości komercyjnych związany od 2011 roku, kiedy dołączył do Echo Investment. Karierę zaczynał jako dziennikarz w Gazecie Wyborczej, a następnie redaktor
w internetowym segmencie wydawnictwa Agora. Pasjonat nowych technologii, komunikacji, social mediów i architektury.
Paweł Słupski
Senior PR & Marketing Manager
Globalworth Polska
Weronika Kurnatowska
CSR Coordinator
Fundacja Globalworth
Weronika wywodzi się z branży marketingowej, w której przez ponad 15 lat związana jest z sektorem nieruchomości komercyjnych. Swoją karierę rozpoczęła w firmie inwestorsko-deweloperskiej będąc odpowiedzialną za PR i marketing nieruchomości biurowych, handlowych i mixed-use firmy. Przez ostatnią dekadę Weronika była zatrudniona w międzynarodowej firmie doradczej na rynku nieruchomości, gdzie przeszła przez wiele różnych obszarów funkcyjnych w dziale marketingu. Zarządzanie kampaniami inicjatyw marketingowych, organizacja eventów, targów, warsztatów, utrzymywanie kontaktu z pracownikami poprzez komunikację wewnętrzną, a także wdrażanie i realizacja inicjatyw CSR firmy.
Piotr Krowicki
Retail Marketing Manager
Globalworth Polska
Od 10 lat związany z marketingiem, branżą retail i centrami handlowymi. Obecnie odpowiada za retail marketing w Globalworth, w tym działania marketingowe Hali Koszyki. Wcześniej współpracował z takimi markami jak T-Mobile i Netia. Przez kilka lat zarządzał marketingiem sieci Promod w Polsce, Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. Ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na kierunku stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim. Jego praca magisterska pt. „Dyplomacja publiczna i branding narodowy w służbie pozytywnego wizerunku kraju. Casus Polski” zdobyła Nagrodę Ministra Gospodarki dla najlepszej pracy dyplomowej dotyczącej tematyki proeksportowej i proinwestycyjnej. Student ostatniego roku Interdyscyplinarnych Studiów Doktoranckich
Założyciel i Prezes Julian Cochran Foundation. Jest byłym muzykiem Filharmonii Narodowej w Warszawie, posiada tytuł magistra sztuki. Od 2014 roku bada i rozwija synergię między technologią a sztuką. Zarządza pierwszym na świecie internetowym konkursem pianistycznym oraz Fundacją Juliana Cochrana, która poszerza dostęp do edukacji muzycznej dla dzieci i organizuje regularne cykle koncertów muzyki klasycznej w przestrzeni komercyjnej oraz wspiera rozwój artystyczny muzyków klasycznych. Od 2017 roku we współpracy z Altkom Software & Consulting tworzy aplikację mobilną ONSTAGE, która umożliwia publiczności w sali koncertowej oglądanie detali koncertu za pomocą smartfonów w czasie rzeczywistym.
Jakub Fiebig
Prezes Fundacji
Julian Cochran Foundation
Od najmłodszych lat związana z warszawskim środowiskiem muzycznym. Wielokrotnie nagradzana na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach skrzypaczka, której ścieżkę kariery zmieniło doświadczenie kontuzji ręki. Nieustannie idzie do przodu ciągle pogłębiając swoją wiedzę. Jest absolwentką I Edycji programu Menedżer Muzyki (UMFC), IX Edycji Akademii Psychologii Przywództwa (Szkoła Biznesu Politechniki Warszawskiej) a obecnie bierze udział w programie Akademii Rzeczników Zmian 2.0 (Szkoła Liderów). Jej pasją jest wspieranie młodych artystów-muzyków i popularyzacja muzyki klasycznej.
Karolina
Sajniak-Drzyzga
Wiceprezes Fundacji
Julian Cochran Foundation
Patrycja Piekutowska
Wybitna skrzypaczka – solistka, doktor habilitowana sztuk muzycznych,
Prezes Fundacji Virtuosa
Wybitna skrzypaczka – solistka, doktor habilitowana sztuk muzycznych, prezes Fundacji Virtuosa, stworzonej w celu kontynuowania działań na rzecz modernizacji szpitali dziecięcych. Przez 15 lat wykładała na uczelniach jako profesor nadzwyczajny. 5 lat temu rozpoczęła działalność społeczną, wymyślając bardzo wyjątkowy projekt „Otwarte Serca – Mistrzowie Muzyki, Biznesu i Kardiochirurgii dla Dzieci”. Od czerwca 2019 do października 2020 była Prezesem Zarządu K.I.D.S. Fundacja - Klub Innowatorów Szpitala Dziecięcego, która działa na rzecz modernizacji szpitali dziecięcych w Polsce na nowo łącząc świat biznesu, sztuki i medycyny. W listopadzie 2020 roku została nominowana do „Top 100 – Kobiety Biznesu” (kategoria charytatywna) organizowanego przez Puls Biznesu i została zwycięzcą kategorii otrzymując I miejsce Kobieta w Biznesie 2020 w działalności charytatywnej.
JURY
ETAP iI
Yejin Gil
Korea Południowa/Niemcy
wielokrotnie nagradzana pianistka, jurorka międzynarodowych konkursów
Yejin Gil to wybitna, wielokrotnie nagradzana pianistka. Łączy błyskotliwość techniczną z muzyczną głębią i bezkompromisowym dążeniem do artystycznej autentyczności. Jej genialny debiutancki album wytwórni Solstice z utworami Chin, Ligetiego, Bouleza i Messiaena zdobył nagrodę „Coup de Coeur” 2014 Académie Charles Cros - jedną z najważniejszych nagród we Francji, i napełnił entuzjazmem słuchaczy na całym świecie. Przez ostatnie lata współpracowała z czołowymi kompozytorami, dyrygentami i orkiestrami/zespołami epoki. Pod koniec 2015 roku ukazała się jej druga płyta z programem Musorgskiego. Repertuaru można było wysłuchać podczas recitali we Francji i Niemczech. Dodatkowo jej album Scriabin, który został wydany w 2017 roku przez wytwórnię Bastille musique został nominowany do nagrody Niemieckiej Krytyki Płytowej oraz nagrody International Classical Music Awards.
David Watkin
UK
dyrygent, wiolonczelista, zdobywca nagrody BBC Music Magazine Award & Gramophone Award
David Watkin jest pasjonatem dzielenia się muzyką. Od czasów rozpoczęcia gry na wiolonczeli, przez dziesięciolecia kontynuował tworzenie muzyki na najwyższym poziomie. Jego nagrania zyskały uznanie krytyków. Jego Bach Cello Suites zdobyły zarówno nagrody Gramophone, jak i BBC Music Magazine Awards, a jedne z czterech nagrań tych suit, znalazły się na liście The 50 Greatest Bach Recordings magazynu Gramophone. Był pierwszym wiolonczelistą, który otrzymał nagrodę instrumentalną BBC Music Magazine. Obecnie koncentruje się na dyrygenturze i nauczaniu, gdzie rozległość jego wykształcenia muzycznego – akademickiego i praktycznego, „wczesnego” i nowoczesnego, wokalno-instrumentalnego, symfonicznego i kameralnego – daje mu wyjątkową perspektywę w szerokim zakresie repertuaru. Oprócz nauczania w Królewskim Konserwatorium Szkockim, prowadził zajęcia w wielu miejscach na świecie.
Benjamin Woodroffe
Australia
Prezes
Global Foundation
for the Performing Arts
Wykwalifikowany architekt, ze specjalizacjami w zakresie języka francuskiego, muzyki (fortepian) i historii sztuki. Benjamin Woodroffe wielokrotnie kierował publicznymi organizacjami artystycznymi zaangażowanymi w konkursy muzyki klasycznej przez ostatnie dwadzieścia lat. Uznany za jednego z 30 najlepszych profesjonalistów Musical America. Benjamin piastował stanowiska w zarządach i komitetach w Międzynarodowej Radzie Muzycznej w Paryżu i Międzynarodowym Towarzystwie Sztuk Performatywnych w Nowym Jorku. Obecnie pełni funkcję prezesa Global Foundation for the Performing Arts. Mając silną wiarę we wspieranie muzyków ze wszystkich części świata, Benjamin rozwinął tę pracę, pełniąc wcześniej funkcję sekretarza generalnego Światowej Federacji Międzynarodowych Konkursów Muzycznych w Genewie oraz dyrektora wykonawczego Międzynarodowego Konkursu Muzyki Kameralnej w Melbourne.