PATRONATY
PATRONATY

Wszystkie płyty, które obejmujemy naszym Patronatem to płyty naszych Fundacyjnych Przyjaciół – fantastycznych polskich artystów-muzyków, z którymi współpracujemy i których wspieramy.

WALICKI-POPIOŁEK DUO
IBERICO
 
CD cover

"Iberico" to debiutancki album duetu Walicki-Popiołek Duo w składzie Aleksandra Popiołek-Walicki - fortepian oraz Jakub Walicki - gitara, swego rodzaju podróż po krajach hiszpańskojęzycznych. Repertuar płyty tworzą utwory wspaniałych kompozytorów, m.in.: Manuela de Falli, Joaquina Malatsa, Isaaca Albeniza, Astora Piazzolli, Clarice Assad, Dusana Bogdanovica i innych.

WALICKI-POPIOŁEK DUO
MADE IN POLAND

Drugi album duetu gitarowo-fortepianowego zawierający muzykę współczesnych kompozytorów polskich inspirowaną bogactwem polskiego folkloru muzycznego. Każdy z utworów został napisany specjalnie dla członków Duetu. 

BACEWICZ 
PIANO MUSIC
SOCHACKA
CD cover

Ten niezwykły projekt pianistki Joanny Sochackiej w całości poświęcony jest fortepianowej twórczości Grażyny Bacewicz. Sama kompozytorka była postacią wybitną, niezwyklewszechstronną, wciąż stawiającą czoła w jej czasach popularnemu poglądowi, że kobieta z natury nie może być równie kreatywna jak mężczyzna...

Joanna pragnie przybliżyć twórczość artystki, chce uświadomić odbiorcom, że warto ożywiać ten dorobek kultury, który poniekąd został zapomniany. Ta płyta to nie tylko gwarantowana dawka przepięknej muzyki klasycznej, ale również przypomnienie o niezwyciężonej sile kobiety!

DOMBROVA PIANO DUO
KLASYCZNIE
I ROZRYWKOWO

Klasycznie i rozrywkowo to debiutancki album duetu fortepianowego Dombrova Piano Duo w składzie Łukasz Szubski i Krzysztof Włodarczyk. Na płycie znajdziecie Państwo niezwykle urozmaicony repertuar, który jest połączeniem kompozycji muzyki klasycznej, filmowej oraz własnych aranżacji pianistów Łukasza i Krzysztofa.

Płytę można zakupić przez kontakt mailowy: dombrovapianoduo@gmail.com